Cindy Sofas
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Paul Robert Living Room Cindy Sofas is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 36"
Width: 87"
Depth: 39"
Seat Height: 20"
Seat Depth: 23"
Arm Height: 23"
Inside Width: 78"
Width: 87"
Depth: 39"
Seat Height: 20"
Seat Depth: 23"
Arm Height: 23"
Inside Width: 78"
Collection: Cindy
SKU: 875
Category: Living Room
Type: Sofas
SKU: 875
Category: Living Room
Type: Sofas
Cindy Sofas
| SKU | 875 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Collection | Cindy |
| Brand | Paul Robert |
| Height | 36" |
| Width | 87" |
| Depth | 39" |
| Seat Height | 20" |
| Seat Depth | 23" |
| Arm Height | 23" |
| Inside Width | 78" |
View Comparison
0