Colette Fabric Chair
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Bernhardt Living Room Colette Fabric Chair is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 32.5"
Width: 32"
Depth: 36.5"
Seat Height: 17.5"
Seat Width: 27"
Seat Depth: 20.5"
Arm Height: 28.5"
Between Arms: 27"
Width: 32"
Depth: 36.5"
Seat Height: 17.5"
Seat Width: 27"
Seat Depth: 20.5"
Arm Height: 28.5"
Between Arms: 27"
Finish: Portobello Finish
Fabric: 1064-002 Fabric, 1061-013 Fabric, 1662-023 Fabric
Fabric: 1064-002 Fabric, 1061-013 Fabric, 1662-023 Fabric
Disclaimer: Due to differences in screen resolutions, the fabrics and finishes displayed may vary from the actual fabric and finish colors.
Collection: Bernhardt Living
SKU: P7422A
Category: Living Room
Type: Chairs
SKU: P7422A
Category: Living Room
Type: Chairs
Colette Fabric Chair
| SKU | P7422A |
| Type | Chairs |
| Category | Living Room |
| Collection | Bernhardt Living |
| Brand | Bernhardt |
| Height | 32.5" |
| Width | 32" |
| Depth | 36.5" |
| Seat Height | 17.5" |
| Seat Width | 27" |
| Seat Depth | 20.5" |
| Arm Height | 28.5" |
| Finish | Portobello Finish |
| Fabric | 1064-002 Fabric, 1061-013 Fabric, 1662-023 Fabric |
| Disclaimer | Due to differences in screen resolutions, the fabrics and finishes displayed may vary from the actual fabric and finish colors. |
View Comparison
0