Flint Swivels & Gliders
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Paul Robert Living Room Flint Swivels & Gliders is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 35"
Width: 36"
Depth: 36"
Seat Height: 21"
Seat Depth: 24"
Arm Height: 26"
Inside Width: 22"
Width: 36"
Depth: 36"
Seat Height: 21"
Seat Depth: 24"
Arm Height: 26"
Inside Width: 22"
Collection: Flint
SKU: 6730 SW GLIDER
Category: Living Room
Type: Chairs, Swivels & Gliders
SKU: 6730 SW GLIDER
Category: Living Room
Type: Chairs, Swivels & Gliders
Flint Swivels & Gliders
| SKU | 6730 SW GLIDER |
| Type | Chairs |
| Category | Living Room |
| Collection | Flint |
| Brand | Paul Robert |
| Height | 35" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
| Seat Height | 21" |
| Seat Depth | 24" |
| Arm Height | 26" |
| Inside Width | 22" |
View Comparison
0