Grange Reclaimed Pine 94" Dining Table - Natural/Antique White
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Classic Home Dining Room Grange Reclaimed Pine 94" Dining Table - Natural/Antique White is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 30"
Width: 94"
Depth: 47"
Weight: 238 lbs
Table Top Thickness: 3"-Table Clearance From Floor: 27"
Width: 94"
Depth: 47"
Weight: 238 lbs
Table Top Thickness: 3"-Table Clearance From Floor: 27"
Color: Natural/Antique White
Material: Laminate, Reclaimed Pine
Disclaimer: The color of the product might differ due to production and your monitor screen settings. It’s essential to ensure proper color calibration to accurately represent our products.
SKU: 51031288
Category: Dining Room
Type: Tables
Category: Dining Room
Type: Tables
Grange Reclaimed Pine 94" Dining Table - Natural/Antique White
| SKU | 51031288 |
| Type | Tables |
| Category | Dining Room |
| Material | Laminate, Reclaimed Pine |
| Brand | Classic Home |
| Height | 30" |
| Width | 94" |
| Depth | 47" |
| Weight | 238 lbs |
| Color | Natural/Antique White |
| Disclaimer | The color of the product might differ due to production and your monitor screen settings. It’s essential to ensure proper color calibration to accurately represent our products. |
View Comparison
0