Highland Chair 1/2
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Carolina Custom Leather Living Room Highland Chair 1/2 is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 38"
Width: 53"
Depth: 39"
Seat Height: 18"
Seat Depth: 23"
Arm Height: 27"
Arm Width: 10"
Inside Width: 33"
Width: 53"
Depth: 39"
Seat Height: 18"
Seat Depth: 23"
Arm Height: 27"
Arm Width: 10"
Inside Width: 33"
SKU: 500-015
Category: Living Room
Type: Chairs
Category: Living Room
Type: Chairs
Highland Chair 1/2
| SKU | 500-015 |
| Type | Chairs |
| Category | Living Room |
| Brand | Carolina Custom Leather |
| Height | 38" |
| Width | 53" |
| Depth | 39" |
| Seat Height | 18" |
| Seat Depth | 23" |
| Arm Height | 27" |
| Arm Width | 10" |
| Inside Width | 33" |
View Comparison
0