Leigh Chairs
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Paul Robert Living Room Leigh Chairs is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 35"
Width: 29"
Depth: 38"
Seat Height: 19"
Seat Depth: 21"
Arm Height: 22"
Inside Width: 20"
Width: 29"
Depth: 38"
Seat Height: 19"
Seat Depth: 21"
Arm Height: 22"
Inside Width: 20"
Collection: Leigh
SKU: 224-10
Category: Living Room
Type: Chairs
SKU: 224-10
Category: Living Room
Type: Chairs
Leigh Chairs
| SKU | 224-10 |
| Type | Chairs |
| Category | Living Room |
| Collection | Leigh |
| Brand | Paul Robert |
| Height | 35" |
| Width | 29" |
| Depth | 38" |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 21" |
| Arm Height | 22" |
| Inside Width | 20" |
View Comparison
0