Mitchell Collection 618
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Carolina Custom Leather Living Room Mitchell Collection 618 is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 33"
Width: 94"
Depth: 41"
Seat Height: 20"
Seat Depth: 25"
Arm Height: 33"
Arm Width: 12.5"
Inside Width: 69"
Width: 94"
Depth: 41"
Seat Height: 20"
Seat Depth: 25"
Arm Height: 33"
Arm Width: 12.5"
Inside Width: 69"
SKU: 618
Category: Living Room
Type: Sofas
Category: Living Room
Type: Sofas
Mitchell Collection 618
| SKU | 618 |
| Type | Sofas |
| Category | Living Room |
| Brand | Carolina Custom Leather |
| Height | 33" |
| Width | 94" |
| Depth | 41" |
| Seat Height | 20" |
| Seat Depth | 25" |
| Arm Height | 33" |
| Arm Width | 12.5" |
| Inside Width | 69" |
View Comparison
0