Wide Leg Octagonal Table
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Crescent House Dining Room Wide Leg Octagonal Table is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 30"
Width: 96"
Depth: 40"
Width: 96"
Depth: 40"
Color: RWC
SKU: 20358
Category: Dining Room
Type: Tables
Category: Dining Room
Type: Tables
Wide Leg Octagonal Table
| SKU | 20358 |
| Type | Tables |
| Category | Dining Room |
| Brand | Crescent House |
| Height | 30" |
| Width | 96" |
| Depth | 40" |
| Color | RWC |
View Comparison
0