Bristol Solid Wood Rectangle Console Table - Cafe Brown
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Classic Home Living Room Bristol Solid Wood Rectangle Console Table - Cafe Brown is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 30"
Width: 72"
Depth: 16"
Weight: 73 lbs
Distance Between Legs Side Side: 57"
Table Top Thickness: 7"-Table Clearance From Floor: 23"
Width: 72"
Depth: 16"
Weight: 73 lbs
Distance Between Legs Side Side: 57"
Table Top Thickness: 7"-Table Clearance From Floor: 23"
Color: Cafe Brown
Color Family: Cafe Brown, Aged Black, Aged Cream
Color Family: Cafe Brown, Aged Black, Aged Cream
Material: Reclaimed Oak
Disclaimer: The color of the product might differ due to production and your monitor screen settings. It’s essential to ensure proper color calibration to accurately represent our products.
SKU: 51030899
Category: Living Room
Type: Tables, Console Tables
Category: Living Room
Type: Tables, Console Tables
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table - Cafe Brown
| SKU | 51030899 |
| Type | Tables |
| Category | Living Room |
| Material | Reclaimed Oak |
| Brand | Classic Home |
| Height | 30" |
| Width | 72" |
| Depth | 16" |
| Weight | 73 lbs |
| Color | Cafe Brown |
| Color Family | Cafe Brown, Aged Black, Aged Cream |
| Disclaimer | The color of the product might differ due to production and your monitor screen settings. It’s essential to ensure proper color calibration to accurately represent our products. |
View Comparison
0