60" Round Dining Table
Available at Crescent House Furniture in Cedar Park, TX
The Crescent House Dining Room 60" Round Dining Table is available in the Cedar Park, TX area from Crescent House Furniture. Please request information here or call our store to verify availability.
Have Questions About Our Products or Pricing?
Talk to a Design Specialist Today!
Height: 30"
Width: 60"
Depth: 60"
Width: 60"
Depth: 60"
Finish: Distressed Gray
SKU: 19563
Category: Dining Room
Type: Tables
Category: Dining Room
Type: Tables
60" Round Dining Table
| SKU | 19563 |
| Type | Tables |
| Category | Dining Room |
| Brand | Crescent House |
| Height | 30" |
| Width | 60" |
| Depth | 60" |
| Finish | Distressed Gray |
View Comparison
0